• APARTAMENTY

  CHAMERION

  POSIADAMY W OFERCIE 3 LOKALIZACJE

  ZOBACZ GALERIĘ
 • WYSOKI STANDARD

  APARTAMENTÓW

  WSZYSTKIE LOKALIZACJE W WYSOKIM STANDARDZIE

  Zarezerwuj
 • MOŻLIWOŚĆ WYBORU

  SPOŚRÓD TRZECH PONIŻSZYCH

  WYGODNYCH, EKSKLUZYWNYCH APARTAMENTÓW

  Jak dojechać?
 • OKOLICE CHAMERION

  PIĘKNA ROŚLINNOŚĆ, WIDOKI i ATRAKCJE

  Zobacz atrakcje

POSIADAMY W OFERCIE TRZY LOKALIZACJE:

chamerion

PROGNOZA POGODY ZAKOPANE

www.swiatpogody.pl

APARTAMENTY CHAMERION

To trzy luksusowe apartamenty zlokalizowane w dwóch lokalizacjach w Zakopanem ok. 950-1300m od Krupówek.

Apartament Chamerion 1 o powierzchni 55 m² znajduje się w kompleksie „Rezydencja Tatry” zlokalizowanej w zabytkowej okolicy Zakopanego przy ulicy Kościeliskiej, 1500m od Krupówek. Gwarantuje łatwy dojazd przez cały rok. Dojście do centrum nie zajmuje więcej niż 20 minut, natomiast samochodem 2-3 minuty.

Umiejscowiony na trzeciej kondygnacji, która gwarantuje wspaniałe widoki na Giewont, Butorowy Wierch, Szymoszkową i pasmo Gubałówki.


Posiada garaż podziemny z własnym, wydzielonym miejscem parkingowym, z którego bezpośrednio windą można dostać się na piętro.

Apartament wykończony w nowoczesnym stylu z połączeniem unikatowych granitów, z zachowaniem elementów drewnianych, naturalnych bali nawiązujących do architektury regionu. Drewniane podłogi, duże i jasne pomieszczenia z naturalnymi skosami i wysokością do 4,8m, podwieszane sufity, oświetlenie LED sprawiają, że całość jest przestronna i jednocześnie przytulna.

Budynek natomiast nawiązuje stylem do tradycyjnej, góralskiej architektury, wysoki standard wykończenia oraz design nadają mu niepowtarzalny charakter.

W częściach wspólnych podłogi wyłożone polerowanym granitem, poręcze na klatkach schodowych wykonane z litego drewna połączonego z metalowymi elementami wykutymi według indywidualnie zaprojektowanego wzoru. Zastosowano także oświetlenie przypodłogowe, podkreślające kamienne dekory na ścianach.

******************** NOWOŚĆ! STREFA RELAKSU *************************

************** dla Gości Apartamentu Chamerion 1 *************************

******** nieograniczony dostęp do groty solnej z tężnią, fitness oraz bilard i piłkarzyki.********

ZAPRASZAMY

REZERWACJA POD

NR TEL. (+48) 881 291 250

lub mailowo na naszej stronie

chamerion@interia.pl


Budynek przypomina ludowe, zakopiańskie rezydencje – grube, drewniane bale, liczne skosy oraz dach pokryty drewnianym gontem, natomiast duże okna i liczne przeszklenia pozwalają podziwiać majestatyczną panoramę Tatr.

Najbliższy duży stok to Polana Szymoszkowa, która jest oddalona od kompleksu o ok. 900m (pieszo) lub 1600m samochodem. Znajduje się tam również kąpielisko geotermalne oraz stacja narciarska - raj dla narciarzy, snowboardzistów oraz osób chętnych na podziwianie pięknej panoramy Tatr.

Dostępne są tam dwie koleje linowe – duża 6-osobowa biegnąca na szczyt Gubałówki, oraz mniejsza 4-osobowa, do połowy stoku.

Przy górnej stacji czas mogą spędzić smakosze kuchni regionalnej (Karczmy Szymoszkowa lub Pająkówka). Przy dolnej stacji, zimowemu szaleństwu mogą oddawać się najmłodsi – Kids Park Szymoszkowa.

W pobliżu znajduje się również niewielki wyciąg narciarski Buńdówki, doskonały dla osób początkujących.

Tylko 10 minut drogi (pieszo) dzieli Rezydencję Tatry od słynnych Krzeptówek – dzielnicy Zakopanego, w której dominuje piękna ludowa zabudowa oraz znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, poświęcone przez papieża Jana Pawła II podczas pielgrzymki do Polski w 1997 roku.

W najbliższej okolicy znajdziemy również liczne punkty gastronomiczne i restauracje m.in. Pod Strzechą, Dwór Ślebody, Karczmę Siuchajsko, delikatesy spożywcze oraz pocztę.

Apartament Chamerion 1, to również wspaniała baza wypadowa w góry.

W kilka minut dojdziemy do Drogi Pod Reglami, skąd możemy udać się m.in. na Giewont oraz wejść do malowniczych Dolin Tatrzańskich: mi.in. : Kościeliskiej i Chochołowskiej – największych dolin po stronie polskiej, Doliny Małej Łąki, Doliny Strążyskiej i Doliny Białego.

Najbliżej lokalizacji apartamentu swój początek mają szlaki turystyczne Tatr Zachodnich:

- z Doliny Kościeliskiej – zielony, prowadzący na Halę Ornak
- z Doliny Małej Łąki – niebieski, prowadzący na Czerwone Wierchy oraz żółty na Kopę Kondracką,
- z Doliny Strążyskiej – czerwony
, prowadzący na Giewont.


Chamerion 2 DeLuxe i Chamerion 3 znajdują się w kompleksie „Polana Szymoszkowa Ski Resort” zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego i basenów geotermalnych tj 50m oraz niecałe 1000m od Krupówek. Łatwy dojazd przez cały rok. Dojście do centrum nie zajmuje więcej niż 10-15 minut, natomiast samochodem 1-2 minuty.

Budynek efektownie oświetlony z zewnątrz, wykończony został z wysokiej jakości drewna w połączeniu z metalem, szkłem oraz kamieniem i granitami.


Chamerion 2 DeLuxe o powierzchni 75 m² znajdujący się na najwyższej kondygnacji z dużymi przeszkleniami gwarantuje wspaniałe, niczym nie zakłócone widoki na całe pasmo Tatr, w tym Giewiont oraz na Butorowy Wierch, Szymoszkową i pasmo Gubałówki.

Posiada garaż podziemny z własnym, wydzielonym miejscem parkingowym z którego bezpośrednio windą można dostać się na piętro.

Chamerion 3 - studio na niespełna 30 m² powierzchni znajduje się na pierwszym piętrze z widokiem na pasmo Tatr i Giewont (widok nieco przesłonięty innym budynkiem).

Również posiada garaż podziemny z własnym, wydzielonym miejscem parkingowym z którego bezpośrednio windą można dostać się na piętro.SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WYPOCZYNKU W APARTAMENTACH CHAMERION

Projektowanie stron internetowych Trójmiasto